Як іншуртех та фінтех-інновації стимулюють цифрову трансформацію страховиків?

03.05 15:20 | forinsurer.com ... все о страховании

Як іншуртех та фінтех-інновації стимулюють цифрову трансформацію страховиків?Щоб задовольнити вимоги сучасних споживачів, компанії повинні постійно впроваджувати інновації. Фінтех та іншуртех, наприклад, трансформували індустрію фінансових та страхових послуг: від демократизації фінансів та страхування до створення цифрових валют, які змінили наше уявлення про гроші, йдеться у дослідженні IBM.

Оскільки іншуртехи та фінтех-компанії намагаються задовольнити потреби своїх клієнтів і співпрацювати з великими фінансовими установами та страховиками, вони можуть використовувати штучний інтелект і гібридні хмарні рішення для здійснення справжньої цифрової трансформації та задоволення цих зростаючих вимог.

Згідно з дослідженням Управління звітності уряду США, приблизно 45 мільйонів людей не мають кредитних балів, оскільки вони не мають певних даних, на основі яких базуються кредитні бали, що обмежує їхню кредитну історію. Традиційні моделі кредитних звітів використовують такі параметри, як статус активної позики або записи про платежі за кредитною карткою, щоб надати людині кредитну оцінку.

Якщо хтось не вписується в ці параметри, може бути важко отримати кредит, взяти іпотеку або навіть купити автомобіль. Однак за допомогою більш точної моделі, наприклад моделі на основі штучного інтелекту, фінансові установи можуть краще ідентифікувати претендентів, які підходять для отримання кредиту. Це може призвести до вищого рівня схвалення для цих популяцій, які в іншому випадку зазвичай залишалися б поза увагою.

Тому створюються фінтех-платформи цифрового кредитування, зосереджені на тому, щоб допомогти населенню без кредитної історії чи низьких балів отримати кредит. Використовуючи штучний інтелект, моделі використовують велику кількість даних банківських транзакцій, даних про поведінку та економічних змінних, пов’язаних із джерелом доходу заявника на кредит.

Безпека даних є центральною для майже всього, що ми робимо, особливо у сфері страхових та фінансових послуг, оскільки банки, страховики та інші установи надійно захищають найбільш конфіденційні дані споживачів. Оскільки дані тепер живуть скрізь, у кількох хмарах, локально та на периферії, банкам як ніколи важливо централізовано керувати своєю безпекою.

«Важливо, щоб банки, фінансові установи та страховики розглянули, як вони можуть найкращим чином зменшити свої ризики. За допомогою фінтех АІ-платформ можна надати організаціям контроль і видимість своїх даних всюди. Зосередженість хмарних технологій на дотриманні нормативів і безпеці допомагає зробити це можливим і дає можливість клієнтам бути впевненими в тому, що їхні дані захищені, що надзвичайно важливо в секторі фінансових та страхових послуг», – кажуть в IBM.

Використання інновацій фінтехів та іншуртехів надзвичайно вплинуло на індустрію фінансових та страхових послуг. Як показує досвід багатьох гравців фінтех та іншуртех ринку, наявність інноваційної екосистеми, яка підтримує місію як великої фінансової чи страхової установи, має вирішальне значення для успіху, а прискорення впровадження штучного інтелекту та гібридних хмарних технологій може сприяти розвитку інновацій у всій галузі.

Так, фінансування іншуртехів, які використовують AI технології, зросло на 18% до майже 2 мільярди доларів. Найбільш значні впровадження штучного інтелекту в страховому секторі включають AI технологію для андеррайтингу, аналітику поведінки користувачів і автоматичне дисконтування премій.

Збільшення обсягів фінансування свідчить про зміну взаємодії страхового сектора з АІ. У той час як страхові компанії вже використовують штучний інтелект для врегулювання збитків і проведення оцінки ризиків, GlobalData виявила нову хвилю інновацій штучного інтелекту, зосереджених на більш спеціалізованих страхових потребах.

Технологія розгортається в усьому секторі, щоб надавати швидші та точніші послуги: від розробки продукту, андеррайтингу та претензій до чат-ботів обслуговування клієнтів, оцінки ризиків і котирувань. Однак цікаво те, що хоча деякі великі страхові компанії активно інвестують у штучний інтелект, багато з них рухаються повільно, не знаючи, як найкраще розгорнути ці технології.

Аналітики рекомендують лідерам страхової галузі та зацікавленим сторонам завчасно встановлювати партнерства з технологічними АІ-компаніями та вживати заходів при розгляді потенційних придбань, пов’язаних із штучним інтелектом. АІ особливо трансформує сектори особистого та медичного страхування.

Очікується, що світовий ринок АІ до 2030 року становитиме 909 мільярдів доларів, що підкреслює зростаючу важливість штучного інтелекту в різних галузях, у т.ч. й у страхуванні майна та здоров'я. У сфері майнового страхування помітний сплеск інноваційної активності також помітний як у визнаних лідерів галузі, так і в молодих стартапах.

Ландшафт страхової галузі, що розвивається, свідчить про наявність понад сотні стартапів, які активно розробляють рішення на основі штучного інтелекту, кажуть аналітики. Завдяки проактивному підходу лідери в секторі страхування можуть ефективно орієнтуватися в динамічних ринкових умовах і залишатися попереду конкурентів.

Завдяки хмарним технологіям та штучному інтелекту фінтехи та фншуртехи допомагають учасникам традиційних ринків гарантувати, що їхні банківсько-страхові продукти та послуги відповідають вимогам і тим самим суворим нормам, яким повинні відповідати банки та страховики. Завдяки безпеці та контролю, вбудованим у хмарну платформу та розробленим галуззю, можна суттєво зменшити ризики, врахувати нові правила та прискорити впровадження хмарних технологій, машинного навчання та АІ-технологій.

Недостатнє усвідомлення важливості Artificial Intelligence викликає занепокоєння, оскільки нові учасники ринку починають справляти враження. Іншуртехи використовують можливості штучного інтелекту для представлення нового асортименту інноваційних продуктів. Серед них страхування життя, що миттєво налаштовується, і страхове покриття майна на вимогу. Отже, традиційні страхові компанії зараз стикаються з несподіваною конкуренцією. Дуже важливо, щоб вони прискорили темп, коли мова йде про інвестиції та впровадження технологій, інакше залишаться позаду.

Повну версію тексту новини читайте також у наших партнерів

Додати коментар

Користувач:
email:





Money is flowing
The market is unpredictable
But profits await

- Fin.Org.UA

Новини

19:00 - 19 травня в усіх областях окрім Харківської та Полтавської відключати світло не планують
18:26 - Ігор Кименко: Із небезпечних районів Харківщини поліцейським вдалося вивезти понад 4 тисяч людей, з них понад 170 - діти
18:03 - Вдячні Уругваю за підтримку та солідарність у цей непростий час, — Дмитро Кліменков
18:00 - В московії суд наклав арешт на активи Deutsche Bank
17:20 - Добові потреби в електроенергії покривали власною генерацією, імпортом та аварійною допомогою
16:30 - США та TikTok прагнуть пришвидшити розгляд справи про потенційну заборону соцмережі
15:15 - Чверть земельного банку Фонд держмайна є "проблемним"
14:00 - Російський суд наклав арешт на 463 млн євро активів UniCredit
12:48 - У додатку Резерв+ вже зареєструвалось понад 150 тис громадян: сотні тисяч очікують авторизації
12:37 - П’ята частина земель НААН опинилася в окупації
12:11 - Енергетична ситуація в регіонах на 18 травня
11:44 - ЕНЕРГЕТИЧНА СИТУАЦІЯ В РЕГІОНАХ на 18 травня: відновлено газопостачання понад 100 споживачам у Донецькій та Харківській областях
11:14 - Заява МЗС України у зв’язку з 80-ми роковинами депортації кримських татар та вшанування жертв геноциду кримськотатарського народу
11:00 - Moderna виграла суд за патент на вакцину проти Covid у Pfizer/BioNTech
10:47 - Ситуація в енергосистемі на 18 травня: ворог атакував енергооб’єкти у Полтавській та Харківській областях
10:21 - СИТУАЦІЯ В ЕНЕРГОСИСТЕМІ на 18 травня: ворог атакував енергооб’єкти у Полтавській та Харківській областях; у години вечірнього навантаження плануються обмеження промислових споживачів
10:00 - Російські БПЛА пошкодили енергетичну інфраструктуру на Полтавщині
09:07 - Оперативна інформація щодо наслідків ведення бойових дій російською федерацією та роботи піротехнічних підрозділів ДСНС України
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 18.05.2024
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 17 травня: затримання Кропачова, ситуація з відключенням світла
20:51 - Чеські фермери після замаху на Фіцо вирішили відкласти протести
20:39 - BlackRock веде переговори з урядами різних країн про інвестиції в ШІ
20:28 - Держкомпанії цьогоріч видобудуть 15 млрд кубометрів газу та 2 млн тонн нафти – "Нафтогаз"
19:52 - У суботу обмеження енергопостачання діятиме тільки для промисловості – "Укренерго"
19:48 - Кабмін звільнив трьох заступників Кубракова
19:31 - Платити за рахунками: як не перетворити український (після)воєнний бюджет на боргову яму
19:27 - TikTok почав тестувати завантаження 60-хвилинних відео
19:20 - В Україні цьогоріч заблокували 600 сайтів з нелегальними онлайн-казино
19:10 - АРМА вперше продаватиме за згодою власника землю, на якій можуть збудувати гірськолижний курорт


Більше новин

ВалютаКурс
Австралійський долар26.2506
Канадський долар28.9162
Юань Женьміньбі5.4555
Чеська крона1.7301
Данська крона5.7305
Гонконгівський долар5.0535
Форинт0.110274
Індійська рупія0.47308
Рупія0.0024699
Новий ізраїльський шекель10.6075
Єна0.25298
Теньге0.08869
Вона0.029098
Мексиканське песо2.3637
Молдовський лей2.225
Новозеландський долар24.0782
Норвезька крона3.6756
московський рубль0.43281
Сінгапурський долар29.2639
Ренд2.1576
Шведська крона3.6682
Швейцарський франк43.3838
Єгипетський фунт0.8406
Фунт стерлінгів49.8951
Долар США39.4272
Білоруський рубль14.3309
Азербайджанський манат23.1897
Румунський лей8.5941
Турецька ліра1.2214
СПЗ (спеціальні права запозичення)52.2107
Болгарський лев21.8603
Євро42.7549
Злотий10.0176
Алжирський динар0.29444
Така0.35923
Вірменський драм0.101843
Домініканське песо0.67765
Іранський ріал0.00094084
Іракський динар0.030164
Сом0.44558
Ліванський фунт0.000442
Лівійський динар8.1112
Малайзійський ринггіт8.2796
Марокканський дирхам3.9156
Пакистанська рупія0.14195
Саудівський ріял10.5357
Донг0.001559
Бат1.06607
Дирхам ОАЕ10.7586
Туніський динар12.5712
Узбецький сум0.0031311
Новий тайванський долар1.21335
Туркменський новий манат11.29
Сербський динар0.36176
Сомоні3.6171
Ларі14.7362
Бразильський реал7.7185
Золото94226.28
Срібло1173.93
Платина41798.35
Паладій39013.21

Курси валют, встановлені НБУ на 20.05.2024

ТікерOpenMaxMinCloseVolume
2276561092.281092.281092.281092.28109228.00
2284491107.671107.671107.671107.6711076.70
2289101090.291090.291090.291090.2910902.90
229470929.74929.74929.74929.741514546.46
USGK78454845484535453572625000.00
XS47781550015500155001550062000.00

Дані за 17.05.2024