На Софіївській Борщагівці вводиться 30 тис. метрів житла за підтримки ДІУ

24.10.2013 12:16 | Fin.Org.UA по данным КМУ


У передмісті Києва зводиться нове житло за підтримки Державної іпотечної установи.  Три будинки житлового комплексу «Софія Київська», площею понад 30 тис. кв. метрів будуть завершені найближчим часом. Про це повідомила начальник управління зв’язків з громадськістю ДІУ Ганна Волобуєва.

«Ми очікуємо, що перші квадратні метри будуть введені вже до нового року та 553 родини відсвяткують новорічні та різдвяні свята у власних оселях», - сказала керівник прес-служби ДІУ.

За словами Ганни Волобуєвої, особливість даного об’єкта полягає у тому, що площа квартир в ньому складає 40-70 кв. метрів. Тобто орієнтована, насамперед, на людей з невеликим рівнем доходів.  Крім того, за її словами, фінансове плече держави в особі ДІУ, дозволило забудовнику використовувати при будівництві високоякісні матеріали та вчасно підвести комунікації.

У свою чергу директор компанії-забудовника ЖК «Софія Київська» - Ігор Ковальчук  наголосив, що підтримка держави вкрай важлива для будівельників, так як дозволяє вчасно виконувати свої зобов’язання перед інвесторами та зводити об’єкти згідно із запланованими графіками.

«Враховуючи наслідки фінансової кризи, забудовникам дуже потрібна державна допомога. Адже будівництво житла – це соціальне питання. На прикладі ЖК «Софія Київська» ми бачимо, що Уряд приділяє багато уваги будівництву саме тих житлових об’єктів, які орієнтовані, перш за все, на громадян із невеликим достатком. Завдяки фінансуванню ДІУ, вже найближчим часом у с. Софіївська Борщагівка, що під Києвом з’явиться прекрасний комплекс із розвиненою інфраструктурою. Важливим є те, що державні кошти дозволять здавати квартири практично готовими для заселення», - повідомив Ігор Ковальчук.

Також він додав, що даний об’єкт братиме участь у двох державних програмах здешевлення іпотеки для населення – «Доступне житло» Мінрегіону та рефінансування іпотечних кредитів ДІУ, що додатково сприятиме вирішенню одного із головних питань громадян – житлового. 

 
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Економічний спад –
Висока непевність та
Важкі рішення

- Fin.Org.UA

Новини

14:40 - Ворог атакував шахту ДТЕК на Дніпропетровщині: загинув працівник
14:36 - Міненерго готує шахти до передачі ФДМУ: що відомо
14:30 - Обмеження на продаж пального знову поширилися майже на всю Росію – ЗМІ
13:53 - Автоматизована система стягнення податкового боргу: цьогоріч понад 1 млрд грн вже повернуто до бюджету
13:35 - В Україні зростає кількість ювелірних компаній: хто заробляє найбільше
13:28 - До уваги платників екологічного податку!
13:27 - Якими документами ФОП може підтвердити витрати з оплати товарів, робіт, послуг (оренди) фізичній особі – продавцю (орендодавцю)?
13:26 - Чи можливо виправити помилку в надісланому Повідомленні про подання пояснень та копій документів щодо ПН/РК, реєстрацію яких зупинено?
13:25 - Платник податку на прибуток, для якого базовим звітним (податковим) періодом є календарний квартал, в ІІІ кв. п. р. втратив статус фінансової установи: яку ставку податку зазначати в декларації?
13:24 - У власника квартира загальною площею більше 300 кв. м та/або будинок більше 500 кв. м: чи застосовується пільга з податку на нерухоме майно?
13:23 - Чи подається Додаток Д1 до Розрахунку ЮО або Додаток ФІЗ-Д1 до Розрахунку ФОП/НПД, якщо платник єдиного внеску у звітному періоді не використовує найману працю?
13:21 - Яким чином малолітній особі (до 14 років) отримати документ, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків у разі його втрати або зіпсування?
13:20 - Отримання гуманітарної допомоги: деякі особливості заповнення Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації
13:18 - Податковий агент змінив місцезнаходження: куди подається Розрахунок ЮО та Розрахунок ФОП/НПД?
13:17 - Дніпропетровщина: юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів майже 504,7 млн грн єдиного податку
13:16 - Від юридичних осіб - платників податку на нерухоме майно до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло понад 534,5 млн гривень
13:15 - Від платників Дніпропетровщини надходження ПДВ до бюджету перевищили 11,7 млрд гривень
13:14 - Регіональна платформа «Діалог влади та бізнесу»: простір ефективної комунікації
13:12 - Дніпропетровщина: податківці обговорили з бізнесом алгоритм дій у разі несправності РРО чи відсутності зв’язку
13:10 - Особливості справляння податку на прибуток підприємств: податківці Дніпропетровщини провели зустріч з бізнесом
13:09 - Знищене обстрілами майно: як списати товари та основні засоби
13:03 - Автоматизована система стягнення податкового боргу: цьогоріч понад 1 млрд грн вже повернуто до бюджету
13:00 - Як запустити ринок безпілотних авто в Україні
13:00 - Ірак не зможе експортувати нафту в обхід Ормузу ще роками – ЗМІ
12:59 - Податок на нерухомість: за сім місяців бюджети отримали 8,4 млрд грн
12:40 - У Енергоатомі розповіли про вплив аномальної спеки на роботу АЕС
12:30 - Великий склад більше не стратегія: як бізнесу перебудувати логістику під війну
12:20 - Українці готуються до зими, але без паніки: що купують
11:56 - Нафта зросла у ціні
11:35 - У Києві викрили тіньові пункти обміну валют


Більше новин