Ще більше можливостей для інноваційного навчання: у Києві відкрили простір GovTech-освіти — CDTO Campus

29.06 11:01 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Відтепер студенти CDTO Campus зможуть відвідувати офлайн-лекції в сучасному інноваційному просторі. Приміщення обладнане всім необхідним для продуктивного навчання, налагодження партнерств та ефективної комунікації між студентами.
Ця ініціатива спрямована на розвиток цифрової трансформації та запровадження нового формату менеджменту, якого раніше не існувало в Україні. «Україна однією з перших у світі запровадила посаду CDTO.
Зараз 55 заступників із цифрової трансформації працюють у міністерствах, обласних адміністраціях та міських радах.
Однак нам потрібно ще понад 1 500 CDTO, які розвиватимуть цифрову трансформацію на місцях.
Саме тому в листопаді минулого року ми запустили CDTO Campus — місце, де зростають менеджери цифрової трансформації.
Наступний крок — відкриття офлайн-простору, де навчатимуться кваліфіковані кадри, які стануть драйверами змін у державі», — зазначив Віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. У листопаді 2023 року Мінцифри разом із партнерами запустила CDTO Campus.
За час роботи проект підтвердив ефективність результатами — понад 200 випускників та 5 реалізованих освітніх програм.
Серед них: AI HOUSE: Основи штучного інтелекту. Cisco: Впровадження безпечних цифрових платформ. EU4DigitalUA: Захист персональних даних. ОБСЄ: Формування та реалізація політики відкритих даних. Толокар: Імерсивні дні відкритого дизайну. «Цифрова трансформація держави неможлива без менеджерів, які активно залучені в процеси цифровізації та готові впроваджувати цифрові рішення на місцях.
Щоб допомогти їм розвиватися, ми заснували CDTO Campus, де об’єднали новачків та досвідчених державотворців для навчання та обміну ідеями.
За перші 6 місяців отримали понад 1 100 заявок.
Відкривши новий сучасний простір для CDTO Campus, ми створили місце, де зустрічаються інноваційні рішення та досвід і кожен студент може змінювати підходи до управління та робити свій внесок у побудову цифрової держави», — зауважила заступник Міністра цифрової трансформації з питань європейської інтеграції Валерія Іонан. Для студентів передбачено навчання за довгостроковими, короткостроковими та індивідуальними програмами.
Зараз тривають довготривала програма «Цифрова трансформація в публічному врядуванні» (9 місяців) та короткотривала «UNDP: Лідерська програма для жінок у цифровізації держпослуг» (6 місяців). «Посилюючи нову генерацію лідерів цифрової трансформації, CDTO Campus є каталізатором інновацій і співробітництва.
Він об’єднає експертів з України і світу, сприятиме обміну досвідом і розвитку навичок, спрямовуючи цифрову трансформацію України до нових вершин», — вважає директор офісу GIZ в Україні Даніель Буше. Також під час події представили нову довготривалу програму для підтримки та розвитку громад у сфері цифровізації.
Оскільки є потреба в 1 470 цифрових лідерах громад.
Програма допоможе громадам ефективно впроваджувати цифрові технології, підвищувати прозорість і результативність місцевого управління. «Цифрова трансформація України — один із пріоритетних напрямів компанії Visa.
Уже багато років ми розвиваємо платіжну екосистему та цифрову економіку країни, пропонуючи споживачам, підприємцям і фінансовим установам інноваційні інструменти здійснення електронних платежів.
Підтримуючи CDTO Campus за допомогою Visa Foundation, ми продовжуємо докладатися до успішного високотехнологічного майбутнього України.
Віримо, що відкриття офлайн-простору для навчання цифрових лідерів стане ще однією сходинкою на цьому шляху», — прокоментувала віце-президент, регіональний менеджер Visa в Україні та Молдові Світлана Чирва. Крім того, оголосили учасників, які навчатимуться за лідерською програмою «Створюємо цифрове майбутнє».
Вони, зокрема, відвідають інтенсив у Школі публічної політики Маккорта при Джорджтаунському університеті у Вашингтоні, США. «Для побудови найзручнішої держави у світі — без черг, бюрократії та корупції — Україні потрібні лідери цифрової трансформації.
Ми поділяємо амбіцію Мінцифри — підготувати 1 500 CDTO для впровадження реформ як на національному, так і на регіональному рівнях.
Оскільки в Україні немає університетів, де би системно готували таких спеціалістів, ми разом із міжнародними партнерами підтримали відкриття CDTO Campus і продовжуватимемо працювати над тим, щоб він відповідав своєму призначенню», — зазначив президент Фонду Східна Європа Віктор Лях. Проект передбачає змішану систему навчання: учасники можуть відвідувати заняття в Києві в новому просторі CDTO Campus або долучитися дистанційно.
На завершення офлайн-модулів студенти отримують доступ до коротких відеолекцій та інтерактивних завдань у спеціальному мобільному застосунку CDTO Campus. «Ми пишаємося партнерством із CDTO Campus, який є одним із ключових інструментів для прискорення цифрової трансформації в Україні.
Наша підтримка передбачає надання технологій Webex для відеоконференцій, що забезпечують ефективне віртуальне спілкування та співпрацю.
Крім того, ми активно інтегровані в освітній процес CDTO Campus, де ділимося знаннями про розвиток сучасних технологій та їх роль у подоланні викликів впровадження цифрових платформ в організаціях.
Відкриття CDTO Campus є важливим кроком у зміцненні цифрових компетенцій українського державного сектору та успішній реалізації інноваційних сервісів», — зазначив голова Представництва Cisco в Україні Сергій Мартинчук. Серед лекторів — професіонали з реальним досвідом у цифровій трансформації держсектору та лідери думок у сфері цифровізації.
Вони вже втілили успішні проекти та готові ділитися своїми знаннями з наступним поколінням цифрових лідерів.
Також міжнародні експерти з провідних навчальних закладів, бізнес-фахівці з топових компаній та профільні державні діячі з усього світу.
Серед гостьових спікерів уже були Януш Цешинський, ексміністр цифровізації Польщі, Хані Деканай, генеральна директорка з політики та ефективності уряду Канади, лектори Стенфордського інституту дизайну та інші. Нагадаємо, у листопаді минулого року Мінцифри представило новий освітній проект для лідерів цифрової трансформації — CDTO Campus.
Його мета — забезпечити державу кваліфікованими фахівцями для реалізації цифрових реформ, а також підготувати та підтримати держслужбовців, які працюють у сфері цифровоі трансформаціі. Стежити за новинами проекту можна на офіційних сторінках CDTO Campus у Facebook, Instagram, Linkedin та Twitter, а також на офіційному сайті проекту. CDTO Campus втілюється Фондом Східна Європа, фінансується Visa Foundation, Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) і підтримується Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, у співпраці з Digitality GovTech Centre of Excellence, під патронатом Міністерства цифрової трансформації України.
Технологічний партнер простору — компанія Cisco.
Коворкінг для GovTech-лідерів створено за підтримки Visa.

Додати коментар

Користувач:
email:





У бізнесі йдеться
Не про гроші, а про людей
Так що тримайтеся!

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:54 - Ощадливе використання електроенергії споживачами, особливо в спеку, дає змогу тримати енергосистему більш стабільною, - Микола Колісник
21:31 - «Власна справа»: Ще 346 підприємців отримають 83 млн грн грантів від держави на розвиток свого бізнесу
21:30 - Ощадливе використання електроенергії споживачами, особливо в спеку, дає змогу тримати енергосистему більш стабільною - Микола Колісник
21:00 - Новини 1 липня: можливий дефолт в Україні, блокування на кордоні з Польщею
20:33 - USAID надасть гроші на страхування від воєнних ризиків малих та середніх підприємств
20:18 - Україна забезпечила агропродукцією 8 мільйонів людей в Африці та Азії
19:52 - В "Укрзалізниці" рекорд: за добу перевезли найбільшу кількість пасажирів
19:40 - Новий меморандум із МВФ, заміна топів у "Приватбанку", "Укргазвидобуванні" та "Центренерго"
19:24 - Гранти для ветеранів: Понад 340 млн грн від держави отримають ветерани та члени їхніх родин на розвиток бізнесу
19:24 - В "Укренерго" назвали умову, за якої можна буде позбутися дефіциту в енергосистемі
18:54 - Глобальні морські перевезення зросли найбільше з 2010
18:51 - Енергетики розповіли, коли українцям очікувати полегшення ситуації з обмеженнями світла
18:21 - Суд заблокував роботу ТРЦ "РайON" та City Mall у Києві та Запоріжжі - заява компанії
18:04 - Пропуск українських фур на кордоні з Польщею відновлено
18:03 - Міндовкілля розглядає запуск у роботу Міжнародної платформи дій для зеленого відновлення України
17:52 - Північна Корея використовує супутник московія для телетрансляцій замість китайського
17:45 - Підсумки торгів цінними паперами на Українській біржі за 01.07.2024
17:30 - У вівторок графіки відключення світла діятимуть цілодобово
17:29 - Акцизи на пальне, імовірно, зростуть з 1 вересня - експерт
17:20 - Державний енерготрейдер ЕКУ сплатив 100 мільйонів дивідендів
17:18 - Національний банк України застосував заходи впливу до 6 фінансових установ
16:59 - Фірма продавала шоломи та балістичні плити до бронежилетів, ввезені під виглядом гумдопомоги
16:55 - Норвегія блокує продаж останньої приватної власності на арктичному архіпелазі
16:50 - Промова Андрія Пишного: "Маневруючи в мінливому ландшафті: центральні банки в умовах нової реальності"
16:47 - Продажі найбільшого автовиробника КНР зросли до рекордного рівня: може обігнати Tesla
16:44 - Мінекономіки: Відбулось Сьоме засідання Промдіалогу Україна – ЄС
16:30 - Україна пройшла четвертий перегляд програми розширеного фінансування. Що це означає і що далі?
16:25 - Цьогоріч ЄС посилить контроль за ввезеним з України медом
16:23 - Чи потрібно скасовувати реєстрацію ПРРО у разі зміни виробника та/або господарської одиниці?


Більше новин

ВалютаКурс
Австралійський долар27.1199
Канадський долар29.689
Юань Женьміньбі5.5917
Чеська крона1.7441
Данська крона5.8571
Гонконгівський долар5.2022
Форинт0.110772
Індійська рупія0.48705
Рупія0.00249
Новий ізраїльський шекель10.8368
Єна0.25227
Теньге0.085748
Вона0.029403
Мексиканське песо2.2132
Молдовський лей2.2729
Новозеландський долар24.7709
Норвезька крона3.8249
московський рубль0.46937
Сінгапурський долар29.9825
Ренд2.2427
Шведська крона3.8443
Швейцарський франк45.0919
Єгипетський фунт0.8421
Фунт стерлінгів51.5149
Долар США40.6413
Білоруський рубль14.7722
Азербайджанський манат23.9221
Румунський лей8.7782
Турецька ліра1.2438
СПЗ (спеціальні права запозичення)53.5316
Болгарський лев22.339
Євро43.6853
Злотий10.1601
Алжирський динар0.3007
Така0.34298
Вірменський драм0.10422
Домініканське песо0.68714
Іранський ріал0.0009632
Іракський динар0.030881
Сом0.46797
Ліванський фунт0.000452
Лівійський динар8.2969
Малайзійський ринггіт8.5755
Марокканський дирхам4.0591
Пакистанська рупія0.14528
Саудівський ріял10.7829
Донг0.0015892
Бат1.10139
Дирхам ОАЕ11.0136
Туніський динар12.8663
Узбецький сум0.0032215
Новий тайванський долар1.24709
Туркменський новий манат11.5583
Сербський динар0.36985
Сомоні3.7936
Ларі14.449
Бразильський реал7.3541
Золото95014.48
Срібло1191.51
Платина40087.36
Паладій40246.27

Курси валют, встановлені НБУ на 02.07.2024

ТікерOpenMaxMinCloseVolume
CRSR061028.111028.111028.111028.1129815.19
DOEN66666240.00
FSTF021003.071003.071003.071003.07192589.44
UTLM0.060.060.060.062400.00

Дані за 01.07.2024