Інновації та експансія: як група ТАС адаптується до нових реалій

27.07 12:00 | Економічна правда. Публікації


Група ТАС, один із найбільших і найвпливовіших холдингів України, продовжує демонструвати вражаючі результати та активний розвиток навіть в умовах викликів сьогодення.

Керована досвідченим бізнесменом і філантропом Сергієм Тігіпком, група об"єднує компанії з різних галузей економіки, включаючи промисловість, фінанси, агробізнес та логістику.

Попри складну економічну ситуацію та безпрецедентні виклики, пов"язані з війною, компанії групи ТАС продовжують активно розвиватися, впроваджувати передові технології та розширювати свою присутність як на українському, так і на міжнародних ринках.

Цей успіх обумовлений чіткою стратегією, ефективним управлінням та інноваційним підходом до ведення бізнесу.

Група ТАС зосереджує свої зусилля на чотирьох ключових напрямках: впровадженні інновацій і технологічних оновлень, досягненні успіхів на українському та міжнародному ринках, розвитку інфраструктурних проектів в Україні та реалізації амбітних планів на майбутнє.

Трансформаційні процеси, що відбуваються в компаніях групи ТАС, спрямовані на підвищення ефективності, оптимізацію виробництва, впровадження передових технологій та розширення асортименту продукції.

Завдяки цим зусиллям група ТАС зміцнює свої позиції як на вітчизняному ринку, так і на міжнародній арені, роблячи вагомий внесок в економічний розвиток України.
Інновації та технологічні оновлення на підприємствах групи ТАС
Група ТАС активно впроваджує інновації та технологічні оновлення на своїх підприємствах.

Як зазначає Анна Тігіпко: "Безумовно, інновації та технологічний розвиток є ключовими пріоритетами для всіх компаній нашої групи.
Ми постійно шукаємо нові можливості для вдосконалення наших виробничих процесів, підвищення ефективності та якості продукції".

Яскравим прикладом є "ДНІПРОМЕТИЗ", який нещодавно придбав інноваційні лінії від шведського виробника Lämneå Bruk AB та планує запустити виробництво колючого дроту "єгоза".
Інше підприємство - "Нейл" - запустило в роботу 5 нових сучасних ліній для виготовлення цвяхів від данської компанії Enkotec, подвоївши виробничі потужності.

ТАС ДНІПРОВАГОНМАШ реалізує багатомільйонну інвестиційну програму з оновлення виробничого обладнання, вводячи в експлуатацію 12 нових одиниць техніки від провідних світових виробників.
ТАС Полтаввагон інвестував у високотехнологічне зварювальне обладнання та провів сертифікацію технології зварювання згідно з європейськими вимогами EN ISO 3834-2.

У логістичному напрямку ТАС Логістик активно використовує автоматизацію для створення перевізних документів та актів для клієнтів.
"Евотек" працює над розвитком сфери переробки відходів та впровадженням депозитних схем для тари й полімерів.

Страхові компанії групи, СГ "ТАС" і TAS Life, також приділяють увагу цифровізації та автоматизації бізнес-процесів, впроваджуючи інноваційні продукти та сервіси для клієнтів.
Ключові досягнення групи ТАС на українському та міжнародному ринках
За останній час група компаній ТАС досягла значних успіхів як на українському, так і на міжнародному ринках.
"ДНІПРОМЕТИЗ" зробив важливий крок для посилення своєї присутності на німецькому ринку, відкривши дочірню компанію DNIPROMETYZ DISTRIBUTION у Німеччині.

Анна Тігіпко зазначає: "Окрім прямого експорту, міжнародна співпраця відкриває можливості створення спільних підприємств та представництв за кордоном.
Так, "Дніпрометиз" вже відкрив дочірню компанію у Німеччині, а "Евотек" має представництво у Великобританії та мережу партнерів в інших країнах ЄС для просування своєї екологічної упаковки".

Компанія "Нейл" також зміцнила свої позиції на міжнародних ринках, успішно експортуючи продукцію до Німеччини, Бельгії та Італії.
ТАС Полтаввагон досяг значного зростання обсягів виробництва вагон-цистерн, виробивши у 2024 році майже втричі більше, ніж у 2023.

ДП "Стальзавод", основний виробник дробу в Україні з часткою ринку 90%, посилив свою присутність у країнах ЄС, додавши до свого портфелю клієнтів з Угорщини, Іспанії, Сербії та Греції.

Аграрна компанія ТАС Агро вийшла на перевалку близько 100 тисяч тон збіжжя у глибоководних портах та успішно експортує соняшникову й ріпакову олію до Китаю, Індонезії та Малайзії.

Страхова група "ТАС" є беззаперечним лідером в Україні в ОСЦПВ, добровільному автострахуванні, "Зеленій карті" та КАСКО, а TAS Life демонструє найвищі темпи відновлення нового класичного бізнесу на ринку страхування життя.
Розвиток інфраструктурних проектів в Україні
Група ТАС робить вагомий внесок у розвиток інфраструктури в різних регіонах України.
Анна Тігіпко підкреслює: "Ми розуміємо, що без надійної та сучасної інфраструктури неможливий сталий розвиток економіки".

Одним із ключових напрямків є освоєння випуску габіонів підприємствами групи.
Ці конструкції широко використовуються в інфраструктурних проектах по всій країні для укріплення схилів, берегів річок та будівництва підпірних стін.

Асфальтобетонний завод "АБ Столичний" постачає асфальтобетон, товарний бетон та залізобетонні вироби для будівництва й ремонту доріг, прокладання інженерних мереж водопостачання, водовідведення та енергомереж.

Продукція заводу використовується для модернізації інфраструктури багатьох міст і селищ України, а також для будівництва сховищ, що особливо актуально в умовах війни.

"ДНІПРОМЕТИЗ" встановив нову лінію намотування дроту для роботизованих комплексів та реалізував проект з виробництва екологічно чистих і довговічних секційних огорож з використанням технології OXSILAN.

Такі огорожі мають підвищену стійкість до корозії та можуть використовуватися для огородження парків, скверів, промислових об"єктів, сприяючи благоустрою населених пунктів.

Компанія "Евотек" активно працює над розвитком сфери переробки відходів, рухаючись у напрямку впровадження депозитних схем для тари та полімерів.
Це сприятиме переходу України до циркулярної економіки та зменшенню навантаження на довкілля.
Плани групи ТАС на майбутнє
Попри виклики сьогодення, група ТАС має амбітні плани щодо виходу на нові ринки та запуску інноваційних проектів.
"Ми прагнемо зміцнювати свої позиції в різних секторах та розширювати географічне представництво, незважаючи на складні умови сьогодення", - зазначає Анна Тігіпко.

"ДНІПРОМЕТИЗ" активно працює над виходом на ринок Німеччини, адаптуючи свою продукцію під потреби німецьких споживачів.

"АБ Столичний" планує низку масштабних проектів, зокрема введення в експлуатацію нової лінії виробництва мінерального порошку, будівництво лінії збагачення піску, столярної дільниці та нового бетонозмішувального вузла.

Також у планах модернізація потужностей для виробництва арматури, оновлення автопарку та розширення номенклатури продукції.

Компанія "Евотек" планує активний розвиток виробництва екологічної упаковки з паперу та водорозчинним захисним шаром, що повністю розкладається без шкоди для довкілля, адже попит на таку продукцію у світі постійно зростає.

"ТАС Логістик" працює над розширенням присутності на європейських ринках, зокрема через співпрацю з угорськими партнерами, потенційне створення або придбання логістичної компанії у Польщі та будівництво чи придбання власного парку європейських вагонів.

У машинобудуванні "ДВМ" планує вивести на ринок України унікальні моделі фітингових вагонів-платформ та розробити власну європейську фітингову вагону-платформу для безпосереднього виходу на ринок ЄС.

ТАС "Полтаввагон" збирається розширити лінійку готової продукції, зокрема розпочати серійний випуск контейнерів, вагон-цистерн моделі 15-1780 (LPG), модулів для заправки автомобільним паливом, а також надавати послуги з фарбування автоцистерн.

СГ "ТАС" ставить за мету стати беззаперечним лідером страхової галузі в Україні, а "ТАС Life" планує сфокусуватися на страхуванні здоров"я, розширенні онлайн-продажів та збагаченні спектру онлайн-пропозицій.

Група ТАС, безумовно, є одним із найпотужніших гравців на економічній мапі України.
Її успіх базується на чіткому баченні, інноваційному підході та ефективному управлінні.
Незважаючи на складні умови сьогодення, компанії групи ТАС продовжують активно розвиватися, демонструючи стійкість та адаптивність.

Впровадження передових технологій, розширення виробничих потужностей та вихід на нові ринки свідчать про далекоглядність та амбітність стратегії групи.

Підсумовуючи, можна з упевненістю сказати, що група ТАС є важливою рушійною силою української економіки.
Її досягнення, інноваційні проекти та амбітні плани свідчать про те, що попереду на неї чекає ще багато звершень.

І немає сумнівів, що ТАС і надалі відіграватиме ключову роль у розвитку та зміцненні економічного потенціалу України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Криза – це джерело
Нових можливостей, що
Важливі на весь світ

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:10 - Азербайджан веде перемовини про постачання російського газу через Україну
16:52 - У новому iPhone буде використовуватися технологія чіпа Arm для штучного інтелекту - FT
15:50 - Нацбанк вперше за чотири тижні купував валюту
14:50 - Буданов назвав Telegram загрозою нацбезпеці
14:23 - Світлана Гринчук взяла участь у засіданні обласної комісії ТЕБ та НС, де обговорили роботу над ліквідацією забруднення річок Сейм та Десна
14:15 - Заява МЗС щодо проведення виборів на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та місті Севастополь
13:08 - На Одещині після негоди повернули світло понад 81 тисячі родинам
12:29 - Андрій Сибіга в перший робочий день провів телефонні переговори з тринадцятьма партнерами України
12:26 - Коментар МЗС щодо повідомлень про можливу передачу Іраном балістичних ракет до московія
12:06 - OnlyFans виплатила власнику $1 млрд дивідендів за три роки
11:51 - Енергетична ситуація в регіонах на 07 вересня: у чотирьох областях за минулу добу енергетики відновили електропостачання понад 60 тисячам абонентів
11:00 - Boeing Starliner повертається на Землю без астронавтів
10:39 - Ситуація в енергосистемі на 07 вересня: застосування графіків відключення світла не передбачається
10:00 - У Пентагоні пояснили, що буде з коштами для України після кінця фіскального року у вересні
09:02 - Оперативна інформація ДСНС щодо ліквідації наслідків ведення бойових дій рф та щодо роботи піротехнічних підрозділів
08:57 - Підтримка Франції допоможе прискорити відновлення українського енергосектору – Роман Андарак
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 07.09.2024
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
21:07 - Міжнародні резерви України у серпні зросли на 14%
21:00 - Новини 6 вересня: Telegram буде модерувати приватні чати, перемовини щодо транзиту газу московія
20:43 - Нацбанк показав, скільки будуть коштувати долар та євро після вихідних
20:40 - International Reserves at USD 42.3 Billion in August
20:40 - Міжнародні резерви становили 42,3 млрд дол. США за підсумками серпня
20:24 - Україна збільшила обсяги експорту на 17,5% у річному вимірі
20:07 - Врегульовано порядок виявлення безліцензійної діяльності на ринку небанківських фінансових послуг і платіжному ринку
19:54 - Бізнес-асоціації закликають створити чіткий механізм економічного бронювання
19:25 - Литва виділить Україні 10 мільйонів євро на закупівлю ракет-дронів "Паляниця"
19:11 - Ігор Безкаравайний представив на Globsec Forum у Празі Нацстратегію протимінної діяльності


Більше новин

ВалютаКурс
Австралійський долар27.6248
Канадський долар30.3963
Юань Женьміньбі5.7901
Чеська крона1.8206
Данська крона6.1056
Гонконгівський долар5.2629
Форинт0.115413
Індійська рупія0.48864
Рупія0.0026676
Новий ізраїльський шекель11.0665
Єна0.2867
Теньге0.085535
Вона0.030833
Мексиканське песо2.0576
Молдовський лей2.3524
Новозеландський долар25.5248
Норвезька крона3.8626
московський рубль0.45638
Сінгапурський долар31.5781
Ренд2.3143
Шведська крона4.0094
Швейцарський франк48.65
Єгипетський фунт0.8467
Фунт стерлінгів54.0437
Долар США41.0168
Білоруський рубль14.9087
Азербайджанський манат24.1289
Румунський лей9.1604
Турецька ліра1.2068
СПЗ (спеціальні права запозичення)55.3343
Болгарський лев23.2891
Євро45.5574
Злотий10.6474
Алжирський динар0.30713
Така0.34216
Вірменський драм0.105951
Домініканське песо0.69143
Іранський ріал0.00009796
Іракський динар0.031343
Сом0.48353
Ліванський фунт0.000459
Лівійський динар8.6237
Малайзійський ринггіт9.5
Марокканський дирхам4.2219
Пакистанська рупія0.14738
Саудівський ріял10.9412
Донг0.0016506
Бат1.21201
Дирхам ОАЕ11.179
Туніський динар13.4802
Узбецький сум0.0032522
Новий тайванський долар1.28467
Туркменський новий манат11.7312
Сербський динар0.38886
Сомоні3.8512
Ларі15.2807
Бразильський реал7.2969
Золото103183.91
Срібло1180.74
Платина38235.04
Паладій38801.89

Курси валют, встановлені НБУ на 09.09.2024