10 переможців Create Ukraine повернулись з-за кордону, аби долучитися до команди Мінекономіки

09:00 | Міністерство економіки України

| Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Завершився відбір переможців програми Create Ukraine — 10 амбітних молодих українок і українців з міжнародним досвідом сьогодні, 14 жовтня, долучилися до команди Міністерства економіки України. Вони повернулись на Батьківщину з-за кордону та наступні 10 місяців працюватимуть разом з урядовцями над впровадженням економічних реформ та подоланням викликів війни.
Пілотний проєкт Create Ukraine співфінансується Європейським Союзом та Урядом Литви у межах програми EU4Youth, спрямованої на підтримку молоді. Проєктом керує литовська організація Central Project Management Agency, реалізує KSE Foundation на базі Міністерства економіки України.
Перша віцепрем’єр-міністерка — Міністерка економіки України Юлія Свириденко: «Рада вітати переможців Create Ukraine в нашій команді. Якісні знання та ідеї, які вони принесуть, будуть корисними для роботи Міністерства та нашої  держави. Нині за кордоном перебуває до 6,5 мільйонів українців, зокрема значна частина — молодь, чия енергія та інтелект важливі для відновлення України. Наше завдання — створити умови для  повернення цих талановитих людей, і програма Create Ukraine є однією з можливостей реалізувати свій потенціал».
Create Ukraine є продовженням литовського досвіду – «Create Lithuania» була започаткована у 2012 році як стратегічна урядова програма та мала високу ефективність.
Донатас Буткус, радник-посланник Посольства Литовської Республіки в Україні: «Литва, як давній прихильник України, незалежно від того, йдеться про перемогу України або про проєкти з відновлення та реабілітації, має честь також додати до цього пакету підтримки ініціативу "Create Ukraine", розроблену на основі успіху нашої власної програми "Create Lithuania". Давайте разом будувати європейське майбутнє для України, яке буде позначене сильними інституціями, прогресивними реформами та яскравим державним сектором, очолюваним пристрасною молоддю вашої країни».
Переможцями Create Ukraine стали фахівчині і фахівці, які повернулись до України з Великої Британії, Китаю, Австрії, Нідерландів, Франції, Італії, Словаччини та Канади:
Анастасія Біланенко — аудиторка та фінансова аналітикиня з 10-річним досвідом роботи в Австралії та Великобританії. 
Ірина Волоха — фахівчиня з комунікацій, засновниця українсько-канадської компанії Eduwest, яка надає репетиторські послуги та повний спектр видавничих рішень для міжнародних авторів.
Оксана Гаврилів — фахівчиня з міжнародних відносин та бізнес-менеджерка з багатовекторним міжнародним професійним досвідом у сферах державного управління, бізнесу та міжнародних відносин. 
Олена Дзюбко — проєктна менеджерка з унікальним міжнародним досвідом, здобутим в громадських організаціях у Фінляндії та Словаччині. 
Роксолана Смеречинська — фахівчиня у галузі міжнародного управління, досвід якої охоплює сфери міжнародних відносин, політичного аналізу та стратегічних комунікацій. 
Роман Шемаков — фахівець з розвитку інфраструктури та фінансовий аналітик. Останні 5 років працював над розвитком інфраструктури і технологій у США, Тайвані, Сінгапурі та Китаї. 
Станіслава Круглян — випускниця магістерської програми з міжнародних відносин у Лондонській школі економіки та політичних наук. 
Тетяна Гайдим — фахівчиня з управління проєктами, спеціалістка з надання консалтингових послуг у сфері банкінгу та страхування. Має досвід роботи в глобальних консалтингових компаніях у Словаччині. 
Юлія Міщук — випускниця магістерської програми «Стратегічні комунікації» в International University of Languages and Media у Мілані.
Юлія Паска — фахівчиня з міжнародного права, професійний досвід якої містить стажування в парламенті Канади та навчання в Італії. 
14 жовтня відбулося знайомство переможців Create Ukraine з Першою віцепрем'єр-міністеркою — Міністеркою економіки Юлією Свириденко та її заступниками і заступницями.
Учасникам програми презентувати урядові проєкти, над якими вони працюватимуть як члени дорадчо-консультативної команди Мінекономіки. Напрямки, до яких залучили українців з закордонним досвідом, включають залучення інвестицій, євроінтеграцію, масштабування виробничих підприємств, запуск ринку гуманітарного розмінування, подолання бар'єрів для виходу на міжнародні ринки, збільшення економічної активності жінок, розвиток малих і середніх підприємств та дерегуляцію.
Тетяна Бережна, заступниця міністра економіки України: «Нам важливо, щоб талановиті освічені українці з цінним досвідом навчання й працевлаштування за кордоном, поверталися в Україну і формувати тут політики, працювали над проектами Міністерства економіки, використовуючи цей досвід. Ми хочемо інтегрувати таких людей в урядові й державні інституції, оскільки чудово розуміємо, що можна будувати індустріальні парки, розвивати несировинний експорт, забезпечувати енергетичну стійкість бізнесу тощо, але усе це не працюватиме без людського капіталу, без мотивованих людей, готових вкладати власні сили й досвід в майбутнє України».
Переможці також відвідали Київську школу економіки, де ознайомились з комплексною програмою розвитку, а саме персональними KPI, програмами менторства, тренінгами, семінарами та програмою з GR від KSE, які вони будуть проходити упродовж 10 місяців дії програми.
Світлана Денисенко, директорка KSE Foundation: «Кожні учасник і учасниця Create Ukraine — професіонали своєї справи. Серед них є випускники магістратур топ-університетів Великобританії, Італії та США, бізнес-стратеги з досвідом роботи над масштабними проєктами у передових європейських компаніях та фахівці з міжнародних відносин, які відстоювали українські інтереси на дипломатичному фронті. Маючи можливості надалі будувати успішну кар'єру за кордоном, вони повернулися додому, щоб працювати на користь України».
Create Ukraine ґрунтується на досвіді Create Lithuania — близько 40% учасників цієї ініціативи після закінчення програми продовжують працювати у державному секторі.
Даля Крапавіцкайте, менеджерка проєкту CPVA: «Як випускниця програми Create Lithuania, я дуже рада вітати цих молодих українців, які стануть агентами змін у своїй країні. Як і в Литві, вони приїхали сюди, щоб застосувати свої унікальні навички та міжнародні зв'язки для створення нових можливостей для тих, хто залишився».
Програма Create Ukraine започаткована ЄС, Міністерством закордонних справ Литви та Міністерством економіки України. Програма співфінансується EU4Youth Programme, керується Central Project Management Agency та реалізується KSE Foundation.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Криза – це джерело
Нових можливостей, що
Важливі на весь світ

- Fin.Org.UA

Новини

13:20 - Слабая инфляция в Швейцарии давит на перспективы франка
12:54 - Страховику розширено обсяг ліцензії, ще трьом страховикам та кредитній спілці анульовано ліцензії та виключено з Державного реєстру фінансових установ
10:48 - Ми були перед дилемою: Гетманцев пояснив, чому податки підвищили "заднім числом"
10:30 - Ціни на нафту падають на тлі прогнозів щодо зниження попиту
10:09 - Звіт про періодичне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2021 року № 282 «Про внесення змін до Технічного регламенту безпечності іграшок»
10:04 - Звіт про базове відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 22.12.2023 № 1370 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2008 р. № 717»
10:02 - Мінюст обрав юристів для захисту України від підсанкційного Фрідмана
10:00 - Sense Bank прокредитує придбання когенераційної газової установки для Броварів на 95 млн грн
09:54 - Захист інвесторів: Комісія додала 19 кейсів до списку сумнівних інвестиційних проєктів
09:37 - Як здійснюється взяття на облік за основним місцем обліку ФОП?
09:35 - Відкриття Казначейством бюджетних рахунків відповідно до змін у класифікації доходів бюджету та реквізити таких рахунків
09:34 - До уваги платників!
09:33 - Щодо порядку округлення показників при заповненні звітів № 1-ВП та № 1-ОП
09:32 - Витяг щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами можливо отримати, починаючи з 2013 року
09:30 - Національна стратегія доходів – підвищення рівня добровільної сплати податків та податкової культури у суспільстві
09:27 - За видобування залізних руд платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду держбюджету понад 3,0 млрд грн рентної плати
09:27 - В Україні назвали найбільші регіональні ринки електрокарів за вересень
09:26 - Сільськогосподарські товаровиробники – платники єдиного податку поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 369,8 млн гривень
09:24 - Екологічний податок: з початку року до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників надійшло понад 228,1 млн гривень
09:23 - Дніпропетровщина: ефективна співпраця податкової служби та територіальних громад
09:16 - Удосконалення системи оподаткування в Україні за напрямом трансфертного ціноутворення – серед пріоритетних заходів Національної стратегії доходів до 2030 року
09:10 - Участь Міністерства економіки України у засіданні Уряду 14 жовтня 2024 року
09:00 - Комітет Європарламенту підтримав надання кредиту Україні на 35 млрд євро за рахунок активів московія
09:00 - Стратегія компанії "БаДМ": 30 років стійкості та розвитку
09:00 - 10 переможців Create Ukraine повернулись з-за кордону, аби долучитися до команди Мінекономіки
07:35 - В валютной паре GBP/USD могут усилиться бычьи настроения...
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 15.10.2024
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:10 - НКРЕКП запевняє, що підстав для зупинення імпорту електроенергії немає
21:00 - Новини 14 жовтня: крок до підвищення податків, бізнес скаржиться на бронювання


Більше новин

ВалютаКурс
Австралійський долар27.6674
Канадський долар29.8762
Юань Женьміньбі5.8146
Чеська крона1.7791
Данська крона6.0253
Гонконгівський долар5.3066
Форинт0.112181
Індійська рупія0.49009
Рупія0.0026466
Новий ізраїльський шекель10.9573
Єна0.27528
Теньге0.084841
Вона0.030284
Мексиканське песо2.1359
Молдовський лей2.328
Новозеландський долар25.0474
Норвезька крона3.8248
московський рубль0.4281
Сінгапурський долар31.4908
Ренд2.3461
Шведська крона3.9537
Швейцарський франк47.8137
Єгипетський фунт0.8478
Фунт стерлінгів53.7241
Долар США41.1963
Білоруський рубль14.9739
Азербайджанський манат24.2388
Румунський лей9.0374
Турецька ліра1.2019
СПЗ (спеціальні права запозичення)55.0613
Болгарський лев22.9852
Євро44.9575
Злотий10.4836
Алжирський динар0.3121
Така0.3435
Вірменський драм0.106432
Домініканське песо0.68698
Іранський ріал0.00009177
Іракський динар0.031466
Сом0.48953
Ліванський фунт0.000461
Лівійський динар8.7057
Малайзійський ринггіт9.9961
Марокканський дирхам4.2532
Пакистанська рупія0.14836
Саудівський ріял10.9876
Донг0.0016778
Бат1.27814
Дирхам ОАЕ11.2224
Туніський динар13.6305
Узбецький сум0.0032417
Новий тайванський долар1.30179
Туркменський новий манат11.7771
Сербський динар0.39422
Сомоні3.8702
Ларі15.1127
Бразильський реал7.5853
Золото109253
Срібло1283.03
Платина40350.54
Паладій43452.21

Курси валют, встановлені НБУ на 15.10.2024