ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ -НОВОКОДАЦЬКИЙ, ЧЕЧЕЛІВСЬКИЙТА ЦЕНТРАЛЬНИЙ РАЙОНИ М. ДНІПРА) ІНФОРМУЄ!

15:13 | Fin.Org.Ua

 
 
Про сплату платежів на єдиний рахунок
 
Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування – Новокодацький, Чечелівський та Центральний райони міста Дніпра) повідомляє.
Правила заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції при сплаті податків, зборів, платежів та єдиного внеску на єдиний рахунок, визначені п. 6 розділу ІІ Порядку заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції (платіжний документ) під час сплати (стягнення) податків, зборів, митних, інших платежів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, внесення авансових платежів (передоплати), грошової застави, а також у разі їх повернення, затвердженого наказом від 22.03.2023 № 148 (із змінами), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28.03.2023 за № 528/39584.
При сплаті коштів на єдиний рахунок, відкритий у Казначействі на ім’я ДПС, платник у реквізиті «Призначення платежу» платіжної інструкції може:
1) не визначати напрям/напрями спрямування коштів з єдиного рахунка на бюджетні/небюджетні рахунки.
У такому випадку платник у реквізиті «Призначення платежу» платіжної інструкції заповнює тільки поле «Додаткова інформація запису» з інформацією щодо переказу коштів у довільній формі. 
При цьому платник, використовуючи засоби електронного кабінету, може: 
визначити напрям/напрями спрямування коштів з єдиного рахунка на бюджетні/небюджетні рахунки;
не визначати напрям/напрями спрямування коштів з єдиного рахунка. У такому разі кошти перераховуються з єдиного рахунка на бюджетні/небюджетні рахунки на підставі податкової інформації, визначеної пунктом 351.5 статті 351 Кодексу;
2) самостійно визначити напрям/напрями спрямування коштів з єдиного рахунка на бюджетні/небюджетні рахунки.
У такому випадку платник у реквізиті «Призначення платежу» платіжної інструкції заповнює з переліку полів, наведених у пункті 1 розділу ІІ цього Порядку, такі поля:
«Номер рахунку» – заповнюється  номер бюджетного/небюджетного рахунку;
«Сума податку» – заповнюється сума, яка має бути зарахована на бюджетний/небюджетний рахунок;
«Інформація про податкове повідомлення (рішення)» – заповнюється номер податкового повідомлення-рішення/рішення/вимоги та/або рішення щодо єдиного внеску (у разі якщо кошти сплачуються на підставі таких документів);
«Додаткова інформація запису» – заповнюється інформація щодо переказу коштів у довільній формі.
 
 
Про заповнення реквізитів платіжної інструкції під час сплати бюджетних / небюджетних платежів
 
Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування – Новокодацький, Чечелівський та Центральний райони міста Дніпра) звертає увагу, що правила заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції при сплаті податків, зборів, платежів та єдиного внеску на єдиний рахунок, визначені пунктами 1 – 4 розділу ІІ Порядку заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції (платіжний документ) під час сплати (стягнення) податків, зборів, митних, інших платежів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, внесення авансових платежів (передоплати), грошової застави, а також у разі їх повернення, затвердженого наказом від 22.03.2023 № 148 (із змінами), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28.03.2023 за № 528/39584.
Під час сплати податків, зборів, митних, інших платежів, єдиного внеску, внесення авансових платежів (передоплати), грошової застави на бюджетні / небюджетні / єдиний / депозитний рахунки платник у реквізиті «Призначення платежу» платіжної інструкції заповнює з переліку полів, наведених у пункті 1 розділу ІІ цього Порядку, такі поля:
«Код виду сплати»;
«Додаткова інформація запису».
У полі «Код виду сплати» платник заповнює код виду сплати, визначений Переліком кодів видів сплати, які використовуються платниками, згідно з додатком 1 до цього Порядку;
у полі «Додаткова інформація запису» платник заповнює інформацію щодо переказу коштів у довільній формі. Суб’єкти господарювання, які проводять господарську діяльність на підставі ліцензії та/або спеціального дозволу, зазначають інформацію щодо звітного (податкового) періоду, за який сплачуються податкові зобов’язання, та дозвільного документа (вид дозвільного документа, номер, дата).
Сплата податків, зборів, митних, інших платежів, єдиного внеску, внесення авансових платежів (передоплати), грошової застави платником на бюджетні / небюджетні / єдиний / депозитний рахунки оформлюються за кожним напрямом сплати та кожним кодом виду сплати окремою платіжною інструкцією.
У разі коли платником при сплаті податків, зборів, платежів та єдиного внеску, що адмініструються ДПС, на бюджетні/небюджетні рахунки у реквізиті «Призначення платежу» платіжної інструкції не зазначено або зазначено код виду сплати, який відсутній у додатку 1 до цього Порядку, вважається, що платник сплатив грошове зобов’язання / єдиний внесок за кодом виду сплати 101.
 
 
Під час зустрічі з представниками бізнесу про актуальне
 
Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування – Новокодацький, Чечелівський та Центральний райони міста Дніпра) інформує.
Днями проведено зустріч з платниками податків за участі начальника Правобережної ДПІ Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Віктора Ковальчука.
Розглядали новації податкового законодавства, передбачені Законом України від 18 червня 2024 року № 3813-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства», основні аспекти Національної стратегії доходів до 2030 року та реалізацію експерементального проекту щодо функціонування системи управління податковими ризиками (комплаєнс-ризиками) в Державній податковій службі України.
Також у фокусі уваги - питання легалізації трудових відносин, застосування податкової знижки, правильного заповнення реквізиту «Призначення платежу».
Ознайомили з можливостями Комунікаційної податкової платформи, покликаної активізувати співпрацю податкової області з платниками.
Нагадали про роботу антикорупційного сервісу «Пульс» ДПС України.
 
 
Під час інтерв’ю про основні аспекти Національної стратегії доходів до 2030 року
 
Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування – Новокодацький, Чечелівський та Центральний райони міста Дніпра) інформує.
Днями начальник Правобережної ДПІ Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Віктор Ковальчук дав інтерв’ю представникам медіа під час якого обговорювались основні аспекти Національної стратегії доходів до 2030 року.
Посадовець повідомив, що Національна стратегія доходів (далі – НСД) – це дорожня карта реформування податкової системи, а також удосконалення процедур податкового адміністрування, яка необхідна для забезпечення потенціалу задоволення фіскальних потреб у середньостроковій перспективі. Вона також підтримує економічне зростання через зменшення нерівності та неефективності в політиці та адмініструванні доходів. Це бачення майбутньої системи доходів України, що надає чіткості та мети реформам. 
Акцентував увагу на стратегічних цілях НСД, а саме:
забезпечення макроекономічної та фінансової стабільності через збереження рівня мобілізації доходів та зменшення потреби у зовнішньому фінансуванні;
забезпечення адаптації законодавства України до законодавства ЄС та виконання міжнародних зобов’язань України в частині податкової політики та адміністрування; 
зміцнення доброчесності та довіри до контролюючих органів через посилення антикорупційних заходів та підвищення прозорості і ефективності процедур управління;
підвищення рівня дотримання податкового законодавства платниками податків та контролюючими органами; 
створення та впровадження сучасних цифрових рішень податкового адміністрування.
 
 
Під час сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія» про картку платника
 
Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування – Новокодацький, Чечелівський та Центральний райони міста Дніпра) інформує.
Днями за участі заступника начальника Правобережної ДПІ Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Тетяни Тесленко відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Картка платника: актуальні питання».
Платники отримали відповіді на питання щодо отримання адміністративної послуги «Видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків», а саме щодо: переліку документів, необхідних для отримання послуги, а також вимоги до них; порядку та способів їх подання; строків надання послуги тощо.
Також запитувачів ознайомили з основними аспектами Національної стратегії доходів до 2030 року та реалізацією експерементального проекту щодо функціонування системи управління податковими ризиками (комплаєнс-ризиками) в Державній податковій службі України.
Проінформували про роботу Комунікаційної податкової платформи створеної на базі Головного управління ДПС у Дніпропетровській області за адресою dp.ikc@tax.gov.ua на яку платники податків можуть звернутись з нагальними питаннями.
 
 
Засідання «круглого столу» з представниками бізнесу: у фокусі уваги – актуальні питання
 
Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування – Новокодацький, Чечелівський та Центральний райони міста Дніпра) інформує.
Днями за участі начальника Правобережної державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Ковальчука Віктора відбулося засідання «круглого столу» з платниками податків.
На порядку денному - новації податкового законодавства, передбачені Законом України від 18 червня 2024 року № 3813-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства» та реалізація експерементального проекту щодо функціонування системи управління податковими ризиками (комплаєнс-ризиками) в Державній податковій службі України
Також розглянули основні аспекти Національної стратегії доходів до 2030 року, яка є дорожньою картою реформування податкової системи, а також удосконалення процедур податкового адміністрування.
Обговорювали питання застосування податкової знижки, легалізації трудових відносин, правильності заповнення реквізиту «Призначення платежу» при сплаті податкових зобов’язань.
Проінформували про роботу Комунікаційної податкової платформи за адресою dp.ikc@tax.gov.ua на яку платники податків можуть звернутись до Головного управління ДПС у Дніпропетровській області з нагальними питаннями. 
 
 
Про імплементацію норм Закону № 3813 під час сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія»
 
Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування – Новокодацький, Чечелівський та Центральний райони міста Дніпра) інформує.
Днями за участі начальника Правобережної державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Віктора Ковальчука відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Закон № 3813: актуальні питання».
Під час сеансу платники отримали відповіді на актуальні питання щодо запроваджених норм податкового законодавства, передбачених Законом України від 18 червня 2024 року № 3813-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства».
Також під час сеансу платників проінформували про основні аспекти Національної стратегії доходів до 2030 року та реалізацію експерементального проекту щодо функціонування системи управління податковими ризиками (комплаєнс-ризиками) в Державній податковій службі України. 
 
 
Відбувся семінар з представниками бізнесу
 
Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування – Новокодацький, Чечелівський та Центральний райони міста Дніпра) інформує.
Днями проведено семінар для платників податків за участі начальника Правобережної ДПІ Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Віктора Ковальчука.
Обговорювалися основні аспекти Національної стратегії доходів до 2030 року, новації податкового законодавства, передбачені Законом України від 18 червня 2024 року № 3813-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства» та реалізація експерементального проекту щодо функціонування системи управління податковими ризиками (комплаєнс-ризиками) в Державній податковій службі України.
Рзглянули питання щодо права громадян на податкову знижку, офіційного працевлаштування найманих працівників та особливостей заповнення реквізитів платіжної інструкції «Призначення платежу».
Крім того, представники бізнесу проінформовані про створену на базі Головного управління ДПС у Дніпропетровській області електронну скриньку Комунікаційної податкової платформи за адресою dp.ikc@tax.gov.ua,  яка покликана покращити взаємодію платників податків з представниками податкової служби області.
Учасникам заходу нагадали про роботу антикорупційного сервісу «Пульс» ДПС України.
 
 
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Investors beware
Financial markets can be cruel
Risk and reward dance

- Fin.Org.UA

Новини

15:47 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - СОБОРНИЙ ТА ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОНИ М. ДНІПРА) ІНФОРМУЄ!
15:31 - Схвалено концепцію оцінки стійкості банків і банківської системи в 2025 році
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 26.11.2024
15:13 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ -НОВОКОДАЦЬКИЙ, ЧЕЧЕЛІВСЬКИЙТА ЦЕНТРАЛЬНИЙ РАЙОНИ М. ДНІПРА) ІНФОРМУЄ!
13:57 - «Доступні кредити 5-7-9%»: від початку року український бізнес отримав 22 006 пільгових кредитів на 82,6 млрд грн
13:54 - Колонка Андрія Пишного "П’ятий – done. Україна оновлює рекорди за переглядами програми МВФ"
13:21 - Трудові відносини: роботодавець зобов’язаний з найманим працівником укласти трудовий договір
13:20 - Який алгоритм дій у разі зміни даних, які вносяться до облікової картки фізичної особи – платника податків (заява за ф. № 5ДР)?
13:19 - Про подання платниками додатку ТЦ з виправленими показниками до звітної Податкової декларації з податку на прибуток підприємств
13:18 - Особливості заповнення податкової накладної за операціями з експорту Товарів-РЕЗ
13:16 - Щодо формування в електронному вигляді та реєстрації ТТН в Єдиному реєстрі товаро-транспортних накладних на переміщення алкогольних напоїв
13:15 - До уваги платників ПДВ!
13:14 - Майже 12,3 млн грн туристичного збору спрямували платники до місцевих бюджетів Дніпропетровщини
13:13 - Платники Дніпропетровщини за видобування газового конденсату поповнили рентною платою загальний фонд держбюджету майже на 50,5 млн гривень
13:01 - Надходження до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від юридичних осіб – платників плати за землю – понад 5,6 млрд гривень
13:00 - Засідання тимчасової робочої групи Громадської ради: законодавчі ініціативи та новації податкового законодавства
12:59 - Про реформи під час засідання галузевого комітету Громадської ради
12:58 - Дніпропетровщина: на зустрічі податківців з бізнесом – про важливе
12:57 - «Оновлений порядок зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН та акцизний податок» – спільний вебінар ДПС та АППУ
12:30 - Крипто: Возвращение позитива после перезарядки на выходных
12:30 - Важные экономические события новой недели
12:10 - Який алгоритм дій у разі зміни даних, які вносяться до облікової картки фізичної особи – платника податків (заява за ф. № 5ДР)?
12:09 - Трудові відносини: роботодавець зобов’язаний з найманим працівником укласти трудовий договір
12:08 - Про подання платниками додатку ТЦ з виправленими показниками до звітної Податкової декларації з податку на прибуток підприємств
12:05 - Платники Дніпропетровщини за видобування газового конденсату поповнили рентною платою загальний фонд держбюджету майже на 50,5 млн гривень
12:03 - Надходження до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від юридичних осіб – платників плати за землю – понад 5,6 млрд гривень
12:01 - Майже 12,3 млн грн туристичного збору спрямували платники до місцевих бюджетів Дніпропетровщини
11:59 - До уваги платників ПДВ!
11:00 - Держава компенсувала підприємцям 270 млн грн за працевлаштування понад 13 тисяч ВПО 
10:12 - Ситуація в енергосистемі на 25 листопада: енергетики відновили живлення для понад 29 тисяч споживачів


Більше новин

ВалютаКурс
Австралійський долар26.9724
Канадський долар29.6754
Юань Женьміньбі5.721
Чеська крона1.7182
Данська крона5.8284
Гонконгівський долар5.3259
Форинт0.106065
Індійська рупія0.49167
Рупія0.0026088
Новий ізраїльський шекель11.2863
Єна0.26877
Теньге0.083004
Вона0.029587
Мексиканське песо2.0357
Молдовський лей2.2697
Новозеландський долар24.2354
Норвезька крона3.752
московський рубль0.39922
Сінгапурський долар30.766
Ренд2.2932
Шведська крона3.7789
Швейцарський франк46.618
Єгипетський фунт0.835
Фунт стерлінгів52.0967
Долар США41.4387
Білоруський рубль15.062
Азербайджанський манат24.3786
Румунський лей8.7352
Турецька ліра1.1981
СПЗ (спеціальні права запозичення)54.3245
Болгарський лев22.2239
Євро43.4733
Злотий10.0623
Алжирський динар0.3096
Така0.3435
Вірменський драм0.10634
Домініканське песо0.6871
Іранський ріал0.00009233
Іракський динар0.031465
Сом0.48041
Ліванський фунт0.000461
Лівійський динар8.5517
Малайзійський ринггіт9.4149
Марокканський дирхам4.1919
Пакистанська рупія0.1484
Саудівський ріял10.9752
Донг0.0016306
Бат1.22059
Дирхам ОАЕ11.222
Туніський динар13.3344
Узбецький сум0.0032253
Новий тайванський долар1.2873
Туркменський новий манат11.777
Сербський динар0.38324
Сомоні3.8682
Ларі15.0408
Бразильський реал7.1483
Золото111105.03
Срібло1274.55
Платина39524.23
Паладій41420.05

Курси валют, встановлені НБУ на 26.11.2024