Звіт про періодичне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2021 року № 282 «Про внесення змін до Технічного регламенту безпечності іграшок»
15.10 10:09 | Міністерство економіки УкраїниПостанова Кабінету Міністрів України від 31 березня 2021 р. № 282 «Про внесення змін до Технічного регламенту безпечності іграшок» (далі – постанова).
2. Назва виконавця заходів з відстеження
Міністерство економіки України.
3. Цілі прийняття акта
Ціллю прийняття постанови є приведення Технічного регламенту безпечності іграшок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2018 р. № 151, у відповідність до Директиви 2009/48/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 18 червня 2009 р. про безпеку іграшок, до якої були внесені зміни, спрямовані на встановлення вищого рівня безпеки іграшок, зокрема тих, що містять у своєму складі токсичні хімічні речовини, що можуть становити небезпеку для здоров'я дітей.
4. Строк виконання заходів з відстеження
З 14 вересня 2024 р. по 14 жовтня 2024 р.
5. Тип відстеження
Періодичне.
6. Методи одержання результатів відстеження
Статистичний метод.
7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних
Відстеження результативності регуляторного акта здійснювалось відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» шляхом аналізу кількості звернень заінтересованих сторін щодо необхідності внесення змін до постанови, які надійшли до Мінекономіки.
8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта
Звернень від заінтересованих сторін щодо необхідності внесення змін до постанови за період здійснення заходів з відстеження не надходило.
Рівень поінформованості щодо положень регуляторного акта достатньо високий.
Постанова офіційно опублікована в Офіційному віснику України, 2021 р., № 29, стор. 150, стаття 1635.
9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей
За результатами аналізу значень показників результативності даного регуляторного акта можна дійти висновку, що регуляторний акт має високий ступінь досягнення визначених цілей та наразі не потребує внесення змін чи доповнень.