Суд відібрав укриття у рівненської фармацевтичної компанії
13.04 15:01 | Економічна правда. Публікації
Господарський суд Рівненської області зобов"язав ТДВ "Рівнефармація" звільнити укриття, що знаходиться в підвальному приміщенні будинку в місті Рівне.
Про це свідчить рішення суду від 3 квітня.
Йдеться про протирадіаційне укриття №67775 площею 36 кв м, що знаходиться в підвалі двоповерхового будинку № 187 по вул.
Соборна в місті Рівне.
Воно розраховане на 70 людей.
На початку 2000-х тоді ВАТ "Рівнефармація" (товариством з додатковою відповідальністю воно стало у 2022 році) приватизувало частину двоповерхового будинку.
Мова, зокрема, йде про перший поверх площею 110 кв м та підвал на 96 кв м, частиною якого було укриття.
Як зауважила прокуратура, яка виступала в нтересах Рівненської обласної ради, частина підвалу на 36 кв м на праві приватної власності належить ТДВ "Рівнефармація".
На думку заступника керівника прокуратури, споруда цивільного захисту населення вибула із комунальної власності Рівненської облради протиправно, тому необхідно зобов`язати "Рівнефармацію" усунути перешкоди для територіальної громади у праві володіння та користування укриттям та звільнити цю частину підвалу.
Суд підтримав позицію прокуратури.
Засновниками ТДВ "Рівнефармація" є кервниця Ольга Садовник та Людмила Синяк.
Нагадаємо:
Господарський суд Харківської області зобов"язав акціонерне товариства "Укртелеком" повернути Фонду державного майна України споруду цивільного захисту (укриття) у Харківській області.